Lista Regreserów

OFF

Ostatnia Aktualizacja: 23 Czerwiec 2015

Lista osób uprawnionych do prowadzenia sesji regresingu.
Wszelkie uwagi dotyczące pracy regreserów, proszę kierować do Leszka Żądło email: huna-huna@wp.pl

Lista Regreserów

miejscowość imię i nazwisko opis kontakt
Anglia (UK), Reading Monika Gogol (Jędrzejewska) Regreser pssyt@tlen.pl
+44 7581339389
Anglia (UK) – Londyn Małgorzata Michna Regreser michna.malgorzata@gmail.com
+447590018188
Białystok Mariusz Dziemiańczuk Regreser markusiak@gmail.com
889-678-220
Bydgoszcz Anna Ruszkowska Grupowy anna_ruszkowska@o2.pl
505-324-081
Bytom Ewa Dombrowska Regreser amnada@wp.pl
503-356-863
Cieszyn Grzegorz Starzecki Regreser gucho@o2.pl
503 197 091
Elbląg Zbigniew Ulatowski Regreser mocaniola@wp.pl
500 429 102
Gdańsk Danuta Falkowska-Drozd Grupowy (058)302-54-82
Gdańsk – Oliwa Zbigniew Brzuszkiewicz Regreser regres-zbysz@o2.pl
888-444-045
Gdańsk/Toruń Andżelika Sobczak Regreser Lacconia@gmail.com
793-038-066
Gdańsk/Gdynia/Sopot Elżbieta Zagórska Regreser anielskidotykgdansk@gmail.com
791-222-891
Gdynia Iwona Siedlecka Regreser raja@poczta.gdynia.pl
608-437-964
Gdynia Monika Czarny Regreser Monica.czar@gmail.com
+44 793 536 59 30
Gdynia Wojciech Nawrocki Grupowy wochu.n@wp.pl
606-559-331
Gorzów Wielkopolski Witold Dopierała Regreser Witek.d@dotykduszy.pl
607 248 887
Gorzów Wielkopolski Kinga Roszczyniała Regreser kinga@czysteswiatlo.com
798-501-417
Lublin Jeremiasz Bojanowski Regreser regresing@jeremiasz.net

783-881-280

Lublin Wiesława Gozdecka Regreser wiesia591@wp.pl
508-086-242
Lublin Łukasz Kozłowski Regreser Luz-w-kreacji@wp.pl
791 868 183
Lublin Agnieszka Redkowiak Regreser agnieszka.redkowiak@gmail.com
782 888 208
Lublin, Rzeszów Elżbieta Starko Regreser Grupowy zlotysrodek@interia.pl
607 232 757
Katowice Agnieszka Czyba Regreser Misstyka@interia.pl

609-595-666

Katowice/Kraków/Lublin Tomasz Czyba Regreser otwartosc@gmail.com
690 043 877
Katowice, Bielsko-Biała, Londyn, Poznań, Łódź Dariusz Loga Grupowy ezotericuss@post.pl
501-322-177
Katowice / Toruń Tomasz Długoszewski Regreser tomek.222@op.pl
505-851-007
Katowice Anna Giniewicz Regreser aniagin@interia.pl
504-018-575
Katowice Katarzyna Jeżowska Grupowy kasiajezowska@wp.pl
602-699-441
Katowice, Ruda Śląska, Zabrze Stanisław Maciaszek Regreser scpip@wp.pl
510-621-397
Kielce Monika Pinkowska Regreser m_pinkowska@o2.pl
510 200 917
Katowice/Kraków Tomasz Czyba Regreser otwartosc@gmail.com
506 113 008
Kraków Kinga Nurkowska Regreser ufokija@interia.pl
693-591-906
Kraków Cezary Wiśniewski Regreser cezary.wisniewski@gmail.com
600-404-940
Kraków Angelika Wojas Regreser angelika.wojas@gmail.com
883-286-826
Mokobody Elżbieta Gałaś Regreser ela72@op.pl
tel.602-480-772
Motycz Piotr Gęborys Regreser piotr.geborys@piotrgeborys.home.pl
München, Niemcy Elżbieta Kruchowska Regreser angelore@onet.eu
01627205434
Otwock Marzena Cholewińska Regreser Maxi@interia.pl
tel. 600-770-676
Poznań Michał Blachowski Regreser michal-blachowski@o2.pl
507-320-973
Poznań, Szamotuły Katarzyna Jezierna Regreser kasia.tulia@gmail.com
tel.514-154-370
Poznań Zdzisław Kocik Regreser Zdzpoz@icpnet.pl
602-703-793
Pruszków Anna Wolska-Maślanko Regreser anna.maslanko@gmail.com
tel. 512-540-598
Ruda Śląska Ewa Stysiak Regreser Limeryk2@op.pl
tel. 602-435-746
Słupia Jędrzejowska Magda Żądło Regreser angel-6@o2.pl
tel.512 352 738
Szamotuły, Poznań Katarzyna Jezierna Regreser kasia.tulia@gmail.com
tel.514-154-370
Szczecin Małgorzata Czartoryjska Regreser gocha311066@poczta.fm
tel.501-275-530
Toronto – Mississauga (CA) Zdzisław Mrozowski Regreser mrozowski.zdzislaw@gmail.com
647-977-0321
Toruń, Zduńska Wola Tomasz Kazimierczak Regreser faithlesstomas@gmail.com
664-745-509
Toruń Joanna Siemieńczuk Regreser joanna.siemienczuk@gmail.com
504-351-263
Toruń Piotr Wicik Regreser pioterwicik@gmail.com
697 755 712
Warszawa Małgorzata Białach Regreser margo_b@op.pl
tel. 507-301-904
Warszawa Ewa Nadolna Regreser ewanadolna@o2.pl
668-709-404
Warszawa Wanda Piesiewicz Regreser (022) 646-98-38
Warszawa/Konstancin Karol Szarpak Regreser 81ks@wp.pl
502 405 439
Warszawa Sylwia Wilczyńska Regreser sylwia@ezosfera.pl
513 194 094
Warszawa Cezary Wiśniewski Regreser cezary.wisniewski@gmail.com
600-404-940
Warszawa Angelika Wojas Regreser angelika.wojas@gmail.com
883-286-826
Warszawa Anna Wolska-Maślanko Regreser anna.maslanko@gmail.com
tel. 512-540-598
Wejherowo Marek Bemke Regreser gedeon44@wp.pl
tel. 502-761-179
Wrocław Barbara Mieloch Grupowy basia@pvd.pl
tel. 663864888,skypee: melonik25
Wrocław Krzysztof Chrząstek Regreser artman33@tlen.pl
tel. 608-023-696
Łódź Izabela Adamczyk Regreser toja@onet.eu
533 180 273
Łódź Joanna Wrońska Regreser Grupowy joanna@misjaduszy.pl
505-031-138
Łódź Agnieszka Sulikowska Regreser agnieszka@stwarzajacsiebie.pl
tel. 502-081-462
Łódź Jerzy Kuzio Regreser jurekkuzio@wp.pl
501 691 130